Sunday, June 23rd- 12PM SHOW- THIS IS NOT THE ORDER

 

Friday 6:45 Hip-Hop (7-8)

Saturday 11:00 Pre-Funk

Tuesday 10am CMI & Thursday 4pm CMI

Wednesday 6:30 Jazz Level 6A

Wednesday 4:30 Tap Level D

Monday 4:00 CMII

Monday 5:15 Ballet Level 3

Saturday 10:15 CMII

Tuesday 8:30 Acro F

Saturday 10:15 Acro A

Wednesday 8:30 Tap Level E

Thursday 4:15 Jazz Level I

Tuesday 4:30 Ballet Level 5

Friday 4:45 Boy’s Hip-Hop

Wednesday 7:30 Tap Level F

Wednesday 5:30 Jazz Level 7A

Tuesday 4:30 Jazz Level II

Thursday 5:30 Hip-Hop (7-8)

Monday 4:15 Ballet Level II

Wednesday 4:15 Beg. Ballet

Wednesday 5:30 Tap Level C

Monday 4:45 Beg. Tap

Monday 5:30 Beg. Jazz

Monday 5:00 Ballet I

Wednesday 8:00 Beg. Tap (9-12)

Wednesday 7:00 Beg. Jazz (9-12)

Production- Competition

Lyrical II, III, IV

Ballet 7A & 7B

Thursday 6:30 Musical Theatre

Newsies- Competition Summer Piece

Broken- Competition Summer Piece

The Flock- Competition Summer Piece

Bills, Bills, Bill- Competition Summer piece

Whole Lotta Woman- Competition Summer Piece

Friends- Competition Summer piece

The Six- Competition Summer Piece

Cello- Competition Summer Piece

Welcome to the Party- Thursday 4:30 Comp Hip-Hop

Hit the Road Jack- Thursday 5:30 Comp Jazz

Come to this- Tuesday 8:30 Comp Lyrical

Crush on You- Thursday 5:15 Comp Jazz

Grandpa’s Groove- Monday 8:15 Comp Jazz

The Master- Friday Competition

Silent- Friday Competition

Astaire- Thursday Tap Comp- Large Group

Fired Up- Saturday 8:30 Jazz Competition

Knockout- Friday 4pm Hip-Hop Comp Team

 

Sunday, June 23rd- 6PM SHOW- THIS IS NOT THE ORDER

 

Thursday 8:30 Teen Hip-Hop

Thursday 6:30 Jazz Level 8B

Monday 7:15 Jazz Level 4

Wednesday 4:30 Lyrical I

Tuesday 4:30 Acro E

Wednesday 5:00 Ballet Level 2

Wednesday 6:00 Beg. Ballet (9-12)

Wednesday 7:30 Jazz Level 5

Monday 6:15 Ballet Level 4

Tuesday 6:00 Jazz Level 3A

Tuesday 5:30 Acro C

Monday 7:15 Hip-Hop (11-12)

Tuesday 5:30 Ballet Level 6

Thursday 4:45 Pre-Funk

Monday 8:15 Jazz Level 7B

Friday 7:45 Hip-Hop (11-12)

Friday 7:15 Open Lyrical (12 & up)

Wednesday 6:30 Tap Level G

Wednesday 8:30 Jazz Level 8A

Tuesday 6:30 Acro B

Saturday 9:30 Acro (5-6)

Tuesday 7:30 Acro D

Monday 6:15 Hip-Hop (9-10)

Friday 5:15 Adv. Open Lyrical

Friday 5:45 Hip-Hop (7-8)

Friday 6:15 Open Lyrical (9-11)

Thursday 6:15 Jazz Level II

Thursday 7:15 Tap Level B

Production- Competition

Lyrical II, III, IV

Ballet 7A & 7B

Thursday 6:30 Musical Theatre

Newsies- Competition Summer Piece

Broken- Competition Summer Piece

The Flock- Competition Summer Piece

Bills, Bills, Bill- Competition Summer piece

Whole Lotta Woman- Competition Summer Piece

Friends- Competition Summer piece

The Six- Competition Summer Piece

Cello- Competition Summer Piece

Star Wars- Competition Team

Annie Henderson- SOLO

Theresa Delahanty- SOLO

Everybody Hurts- Thursday 5:30 Comp Lyrical

You Don't Know Me- Tuesday 8:30 Comp Jazz

Jailhouse Rock- Thursday 5:15 Comp Jazz

Dreaming with a Broken Heart- Monday 8:15 Comp Lyrical

The Master- Friday Competition

You are the Reason- Friday Competition

The Swagger Stomp- Thursday 8:15 Tap Competition

Bad Boy Good Man- Thursday 7:15 Tap Competition

Car Wash- Saturday 8:30 Jazz Competition

Knockout- Friday 4pm Hip-Hop Comp Team